W inauguracyjnym spotkaniu eliminacji do Euro 2024 kadra narodowa Czech ogrywa drużynę Polski!

W inauguracyjnym spotkaniu eliminacji do Euro 2024 kadra narodowa Czech ogrywa drużynę Polski!

Katastroficzny występ zespołu Polski na początek zmagań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024 - klęska z kadrą Czech!

Ubiegły mundial w wykonaniu drużyny polskiej nie był zbytnio udany. Rzecz jasna nasi reprezentanci dali radę wywalczyć awans do pucharowej fazy, ale nie wszystkim podobał się styl, w jakim tego dokonali. Kibice piłki nożnej z naszego kraju zgodnie sądzili, że jest konieczna zmiana na stanowisku selekcjonera. Chociażby z tego powodu prezes PZPN Cezary Kulesza podjął decyzję o przerwaniu współpracy z Czesławem Michniewiczem. Nowym szkoleniowcem polskiej kadry został Fernando Santos, którego pierwszym poważnym przeciwnikiem była reprezentacja Czech. Było to pierwsze starcie w zmaganiach eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024 i bardzo istotne było to, aby wygrać.

Humory w drużynie Polski Przed pierwszym gwizdkiem sędziego były fenomenalne, jednakże weryfikacja nadeszła bardzo szybko. Narodowa drużyna Czech bowiem zdołała strzelić dwa gole już po 3 minutach starcia. Zarówno dla sympatyków zgromadzonych na stadionie w Pradze, jak i graczy to był ogromny szok. Piłkarze kadry Czech prezentowali się o wiele lepiej od naszych zawodników od samego początku spotkania i nie wiele wskazywało na to, że w drugiej połowie to się zmieni. Kadra narodowa Polski w drugiej połowie tego spotkania wyglądała nieco lepiej, jednak to piłkarze z Czech zdobyli trzecią bramkę. Strzelcem gola numer 3 w 64. minucie był Jan Kuchta. Nasi zawodnicy próbowali nadrobić straty, ale dali radę strzelić wyłącznie jednego gola na 3 minuty przed końcem pojedynku. Ten mecz w wykonaniu kadry polskiej był kiepski i należy to zaznaczyć. Bez wątpienia nie w ten sposób debiut w kadrze narodowej Polski wyobrażał sobie trener z Portugalii Santos. Reprezentacja piłkarska Polski w drugim meczu zmagań eliminacyjnych będzie się mierzyć z zespołem narodowym Albanii. W tym spotkaniu piłkarska reprezentacja Polski musi zgarnąć 3 punkty.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy